Klub maminek - miniškolička

Srdečně zveme všechny maminky a tatínky dětí, které se chystají příští rok do školky, do naší miniškoličky!

Začátky v mateřské škole bývají náročné jak pro děti, tak pro jejich rodiče a všichni si přejeme, aby tato velká změna proběhla co nejklidněji a děti se do školky těšily. Nabízíme Vám proto možnost prohlédnout si školku, poznat paní učitelky a zeptat se na všechno, co Vás zajímá ohledně nástupu Vašeho dítěte do MŠ.

Vždy ve čtvrtek od 15:30 hodin se na Vás bude těšit některá z našich paní učitelek a brzy i noví kamarádi.

Není třeba se nikde registrovat či nahlásit. Dětem vezměte papučky.

UPOZORNĚNÍ : Rodiče mají povinnost nosit ve vnitřních prostorách respirátor a vstup je povolen pouze osobám nevykazujícím známky respiračního onemocnění.

VZHLEDEM K NEPŘÍZNIVÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI SE MUSÍ RODIČ PROKÁZAT NEGATIVNÍM PCR TESTEM, POTVRZENÍM O OČKOVÁNÍ NEBO O PRODĚLÁNÍ NEMOCI V POSLEDNÍCH 180 DNECH.

6154559f5a0e4.jpg