Aktuality

Aktuality ze školky

Grant pro naši MŠ

20.5.2016 · 12:16

5586added6c1e-thumb.jpg

Také v letošním roce jsme obdrželi grant od Magistrátu města Ostravy, tentokrát ve výši 30 000 Kč. Kromě nákupu materiálu pro výtvarné dílny a konstrukční činnosti (Fischertips, kartony, lepidla, magické voskovky, fixy na textil, barevné papíry, dětské jehly, bavlnky, lepenky, špejle, drátky atd.) jsme získané prostředky využili především k podpoře polytechnické výchovy v naší MŠ – pořídili jsme řadu moderních stavebnic (Magformers, Teifoc, Walachia, Georello, Boffin a další), dále pomůcky k jednoduchým pokusům (Ekosystém, sadu Moje první pokusy, váhy, mikroskopy a lupy pro pozorování hmyzu).

Díky dotaci tak budeme moci nabídnout dětem nové a zajímavější cesty, jak rozvinout jejich tvořivost a pracovní a konstrukční dovednosti.

576d760e30e11.jpg 576d761dec87e.jpg