Aktuality

Aktuality ze školky

Výprava za Ježíškem

14.12.2013 · 16:36

10. 12. 2013 se děti ze třídy Sluníčko vypravily za Ježíškem.

Stejně tak jako vloni odjely do centra Ostravy na Masarykovo náměstí, kde se mimo jiné, pořádají vánoční trhy, výstavy vánočních stromečků, které zdobily děti z různých MŠ či veřejné bruslení pod širým nebem. Ale především je zde k vidění krásný Betlém vytvořený ze slámy, živý zvěřinec, Ježíškova pošta a další atrakce jako je například vánoční Expres, vláček, který projíždí kolem náměstí.

Děti si mohly prohlédnout různé výrobky, které se zde prodávaly nebo dokonce i vyráběly. Když dorazily k Ježíškově poště, společně s paní učitelkami odeslaly dopis Ježíškovi. Potom se byly podívat na živá zvířátka, jako jsou lamy, ovečky, kozy a oslík.

Na závěr celé výpravy se všechny děti i paní učitelky svezly ve vánočním vláčku. To se jim velice líbilo. A protože cesta do školky trvá delší dobu, musely si pospíšit, aby se vrátily včas na oběd.

Byl to krásný výlet, který si všichni moc užili.