Aktuality

Aktuality ze školky

Velká pyžamová párty

21.1.2014 · 10:00

Nejkrásnější svátky v roce jsou za námi. Utekly jako obvykle hrozně rychle a než by člověk řekl „švec“, jsme zpátky ve školce. Děti jsou plné dojmů z Vánoc, a hlavně z dárečků, které našly pod stromečkem. A paní učitelky? Ty načerpaly nové síly, aby se dál s láskou mohly věnovat dětem.

Takže Nový rok 2014 začíná a my všichni si přejeme, aby byl pohodový, bezstarostný a radostný.

Ve Sluníčku se paní učitelky rozhodly, že na oslavu Nového roku uspořádají Velkou pyžamovou párty. 9 ledna byli všichni celý den v pyžamu.

A protože se slavil začátek nového roku, nesměly chybět různé soutěže, hry, tancování a samozřejmě mlsání. Maminky dětem nabalily různé dobroty a šampaňské, aby oslava mohla být opravdová. Takže stoly se prohýbaly a šampaňské teklo proudem. Nejvíce se dětem líbila módní přehlídka, kde měly možnost předvést své krásné pyžamko a porota složená z pí. učitelek a zaměstnanců školky zvolila „Miss a Mrs PYŽAMKO“. Také se hodnotily nejoriginálnější účesy a nalíčení. Tentokráte si maminky daly opravdu záležet. Všechny děti byly nádherné a bylo těžké vybrat z tolika zajímavých modelů. Samozřejmě, že nakonec byly oceněny všechny děti nějakou maličkostí, aby jim to nebylo líto, ale paní učitelky učí děti, že ne vždy mohou vyhrávat, že někdy vyhraje on, jindy třeba někdo jiný a tím je vlastně připravují na život, protože dětí musejí umět přijímat „porážku“, aby byly připraveny na to, až nějaká přijde, třeba ve škole. Je to zdravý způsob, kdy si uvědomí, že je třeba vlastního přičinění, aby něco dokázaly.

Proto je důležité připomenout jim při každém předávání cen, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Na úplný závěr si všichni popřáli to nejlepší do nového roku, vysvětlili si, co je to PŘEDSEVZETÍ, která si dospěláci dávají, a pak si zapálili prskavky. Aby atmosféra byla ještě slavnostnější připili jsme si šampaňským.

Takže ještě jednou zvedáme číši a připíjíme všem, hlavně na zdraví, neboť to je nejdůležitější a nedá se koupit, a pak na všechno ostatní.