Aktuality

Aktuality ze školky

"Děti dětem" - sportovali jsme se čtvrťáky

3.2.2014 · 12:35

Na čtvrtek 30. 1. 2014 jsme se všichni moc těšili. Máme rádi pohyb, a proto jsme v rámci projektu Děti dětem rádi přijali pozvání dětí 4. B ZŠ Kosmonautů 13.

Děti z oddělení Sluníčko tak měly možnost vyzkoušet si opičí dráhu, která nebyla úplně snadná. Pro její zdolání bylo nutné překonat švédskou bednu, lavičku a obruče s nastraženými kužely, plazením se dostat k šikmé ploše, po které děti vystoupaly až na žebřiny. Po přeručkování žebřin jim bylo odměnou sklouznutí se po lavičce. Následovalo skákání přes překážky, zhoupnutí se na laně jako opravdové opice a poslední disciplínou bylo válení sudů.

Po celou dobu nás doprovázely děti ze 4. B, radily nám a pomáhaly. Pří náročných úkonech jim vypomohli i kluci z 9. B třídy.

Moc nás to bavilo a těšíme se na další akce projektu.