Aktuality

Aktuality ze školky

DISTANČNÍ VÝUKA PRO DĚTI S POVINNOU PŘEDŠKOLNÍ VÝUKOU!

18.10.2021 · 07:00

Vážení rodiče!

Jak již víte, je mateřská škola od dnešního dne až do odvolání uzavřena. Vzdělávání dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné, bude probíhat distanční formou. Zadání úkolů na jednotlivé dny najdete zde v aktualizacích. Všechny výtvarné práce, grafické i pracovní listy podepište jménem dítěte, založte do složky, a po znovuotevření mateřské školy je odevzdejte paní učitelce ve třídě.

Děkujeme za spolupráci.

Úkol č. 1

Milé děti, již nějaký čas si v mateřské škole povídáme o podzimu. S podzimem přichází chladnější počasí, a proto si musíme chránit své zdraví. Jestlipak víte, co vše pro své zdraví můžete udělat i vy? Můžete chodit na procházky, cvičit, teple se oblékat, ale především jíst ovoce a zeleninu, kde je spousta vitamínů. Proto jsme si dnes pro vás připravily první úkol, a ten zní: " Nakresli obrázek s ovocem a zeleninou nebo najdi doma letáky s obrázky ovoce a zeleniny, ty vystřihni a nalep na papír. Potom můžeš mamince nebo tatínkovi jednotlivé druhy ovoce a zeleniny pojmenovat, můžeš je také spočítat a určit čeho je více a čeho je méně. Na závěr si můžete s maminkou zazpívat písničku „Měla babka čtyři jabka“ nebo „Šel zahradník do zahrady“.

Přejeme vám krásný den a zítra na viděnou.