Aktuality

Aktuality ze školky

Úkolníček - 27. 4.

27.4.2021 · 07:00

Dobrý den, děti! Nejdříve si zahrajeme čarodějnickou paměťovou hru. Máte 30s na to, abyste si pořádně prohlédly obrázek s čarodějnicí Bimbulou a zapamatovaly si co nejvíce detailů. Pak ho maminka nebo tatínek schovají a položí vám několik otázek. Dokážete na ně správně odpovědět?

6086c21554adf.jpg 608724474d321.jpg
Parťákem každé správné čarodějnice je, jak jste samy viděly na obrázku, černá kočka, proto na ni nesmíme v našem čarodějnickém týdnu zapomenout.

Čarodějnice Bimbula si svoji kočku Bambuli vzala s sebou na slet čarodějnic. Jenže stejný nápad měly i ostatní ježibaby a Bambule se v tom obrovském množství černých koček a kocourů ztratila. Podívej se na pracovní list, její podobu najdeš dole v rámečku. Pomůžeš Bimbuli Bambuli v houfu koček najít? Nebude to jednoduché, dej si pozor také na ocásky a na nožky!

6085a4cbd6ace.jpg