Aktuality

Třída Motýlek

Motýlek 26.3. 2021

26.3.2021 · 07:00

Krásný páteček, milí Motýlci. Tak jsme společně zvládli další týden přes písmenka a snad vám to doma rychle utíká. Určitě se všichni snažíte a my se už moc těšíme, až se ve školce konečně uvidíme a všechny vaše výtvory si prohlédneme. Michálek mi posílal svoje krásné obrázky a výtvory, co doma tvoří. Musím Michálka moc moc pochválit a věřím, že se tak snažíte všichni. A teď už k našim dnešním úkolům.

  • popros maminku, aby ti přečetla pohádku „Jak se slepička ztratila“ zkus mamince svými slovy říct, o čem pohádka byla kolik bylo slepiček, kolik se vylíhlo kuřátek, jak se jmenovala nová slepička, kde se zatoulala chybějící slepička, kde slepičky bydlí … ?
  • na pracovním listě si procvičíme ruku
  • a ještě chviličku potrápíme ručičku obtáhneme, vajíčka a vyzdobíme misku; kuřátka a misku vybarvíme
  • můžete si zkusit udělat podle návodu veselé vajíčko, schválně komu se povede a bude se pěkně houpat?

https://cz.pinterest.com/…37484610261/

Jste naše šikulky a přejeme vám krásný víkend plný sluníčka

605cdbb919317.jpg 605cd8d13a944.jpg 605cdb9cd3e9c.jpg