Aktuality

Třída Sluníčko

Téma týdne třídy Sluníčko: "OVOCNÝ SVĚT" (2.11. - 6.11. 2020)

3.11.2020 · 23:00

Zdravíme všechna naše sluníčka, která tráví čas doma s rodiči.

Kamarádi ahooooooooj! Už se na Vás moc těšíme. A než se opět uvidíme, aspoň ve zkratce Vám vždy napíšeme, co budeme ve školce dělat.

Tento týden si budeme s dětmi povídat o ovoci, ovocných stromech a také o zpracování ovoce. Pokud máte čas a chuť, můžete se naučit s maminkou nebo tatínkem básničky a písničky, které vždy najdete v sekci „Učivo“. Budeme hrát „Hmatové pexeso“ (hledání ovoce přikryté ubrusem); vymýšlet a hádat ovocné hádanky; poznávat ovoce všemi smysly; modelovat z plastelíny i malovat temperovými barvami ovocnou mísu. Naučíme se novou pohybovou hru „Ovocný kompot“, kterou tě potom naučíme.

Buďte doma hodní, pomáhejte mamince a poslouchejte rodiče.

5fa1d11175e0d.jpg