Aktuality

Aktuality ze školky

Grant pro naši MŠ

27.5.2020 · 21:00

Také v letošním roce jsme obdrželi grant od Magistrátu města Ostravy, tentokrát ve výši 60 000 Kč na realizaci projektu „Ve školce se zabavíme, o radost se podělíme".
Získané prostředky budou využity k nákupu sportovních pomůcek, kostýmů, divadélka, hudebních nástrojů, manipulačních her, kterými vyzdobíme MŠ, hlavolamů, pomůcek pro kroužek „Poznáváme svět“ a výtvarného materiálu pro tvůrčí dílny.

V rámci projektu máme naplánováno několik pěkných akcí s rodiči a prarodiči. Jejich realizace se bohužel kvůli pandemii zkomplikovala, ale pevně věříme, že na podzim všechno klapne a pořádně si je užijeme. Těšit se můžete např. na hudební odpoledne, vědomostní (tipovací) soutěž, hlavolámání, hrací odpoledne s prarodiči a další.

5d0cc5d73f5e2.jpg