Aktuality

Aktuality ze školky

Důležité informace k provozu od 25.5.

24.5.2020 · 16:52

1. V den nástupu do MŠ je zákonný zástupce povinen podepsat písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a písemné seznámení s vymezením rizikových skupin – bez podepsání těchto prohlášení nemůže být dítě přijato do mateřské školy. Tiskopisy budou k dispozici u vchodu, najdete je také na našich stránkách v záložce Dokumenty. 

2. Při každém vstupu do MŠ bude dětem i doprovodu měřena teplota bezkontaktním teploměrem. Čipový systém bude mimo provoz, v případě potřeby zvoňte. 

3. Za příznivého počasí budou děti odpoledne trávit na zahradě, odkud si je můžete vyzvednout. Vracet se do MŠ nebude dětem ani doprovodu z provozních důvodů umožněno. Dejte tedy dětem do MŠ na zahradu oblečení, ve kterém půjde domů. 

4. Vzhledem k mimořádným hygienickým opatřením je dále nutné dítěti do MŠ přinést:

– čistou roušku v sáčku (pro případ výskytu nákazy u jiného dítěte)
- podepsanou půllitrovou šroubovací láhev (např. od minerálky) – pro dodržování pitného režimu během dne, láhev zůstává v MŠ

5. Po obědě si děti můžete vyzvednout od 12:15 do 12:30 hodin.