Aktuality

Třída Sluníčko

Vánoční tvůrčí dílny

29.1.2015 · 18:00

Již podruhé v tomto roce jsme mohli společně s rodiči tvořit překrásné výrobky, a to díky grantu z Magistrátu města Ostravy. Tentokrát se dílničky nesly ve vánočním duchu za zvuku líbezných vánočních koled. I když se nás nesešlo tolik, kolik bychom si přály, atmosféra byla opravdu okouzlující. Velice nás těší, že se s námi setkávají nejenom maminky, ale také šikovní tatínkové nebo sourozenci. Pro děti byly připraveny barevné papíry, kartóny, korálky, ruličky, glitry a různé další ozdobičky pro zábavné tvoření. Děti si tak mohly vyrobit krásná vánoční přání, navlékat sněhové vločky z korálků nebo se seznámit s novou výtvarnou technikou (pletení z papírových ruliček). Všechny výrobky byly velice pěkné a originální. Už teď se těšíme společně s rodiči na další tvůrčí dílničky.