Aktuality

Aktuality ze školky

Úkolníček - 12.5.

12.5.2020 · 01:00

Jablíčko: Dobrý den, Jablíčka, dnes vám maminka přečte pohádku O červené Karkulce. Pozorně poslouchejte. Kdo v pohádce vystupuje? Uhodnete, kdo v rodině Karkulky chyběl? Jakou barvu měl čepeček od Karkulky? Zkuste mamince pohádku převyprávět samy.

5eb6f68991840.jpg


Květinka: Krásné úterý, Květinky. Vše o vodě už víte a dnes vám posílám básničku:„Dešťové kapičky“. Můžete se ji naučit, zacvičit, procvičit počty a barvy. Také posílám pracovní list : „Prší z mráčku“ na kterém si procvičíte psaní. Tak pozor na správné držení tušky!Třemi prty!

5eb4efad6587a.jpg 5eb4efc1481e6.jpg

Sluníčko: Dobrý den, Sluníčka. Dnes jsme si pro vás připravily další úkoly. Jeden z nich je opravdu moc důležitý, abyste ho splnily. Přijdete na to, který ze všech úkolů je nejdůležitější a proč? Tak s chutí do práce.

5eb254569a4fd.jpg

Motýlek: Hezké úterý Motýlci! Dnes si procvičíme váš postřeh a také vaši trpělivost. Nejprve budete hledat deset rozdílů, pak si připravte tužku a gumu, aby se vám lépe hledala cestička do školy. Zkuste také popsat svou cestu do školky – kudy jedete nebo jdete, jakým dopravním prostředkem, co po cestě míjíte apod. Tak držím palečky. 5eb98cdb62df2.jpg 5eb98cedc4cc5.jpg