Aktuality

Aktuality ze školky

Úkolníček 27.3.

27.3.2020 · 01:31

Jablíčko: Dobrá nálada – půl zdraví. Na dnešek proto pro Vás, milá Jablíčka, máme připravený veselý tleskací taneček. Znáte ho už z hudebního kroužku. Pozorně se ale dívejte, je trochu jiný – takový, abyste si ho mohly zatancovat s maminkou nebo tatínkem. Tak šup, jdeme na to! Raz, dva, tři.

Květinka: Dnes si děti můžete květinku obtáhnout barevnou pastelkou.

5e76447e3fde3.jpg

Sluníčko: Dobrý den, sluníčka. Máme tady paťulínek, tak co kdybychom si trochu zacvičili a zatančili?

5e7c7bc941510.jpg

Motýlek: Pěkný páteček, Motýlci. První týden jsme spolu zvládli, snad jste úkoly poctivě plnili a s maminkou se bavili. Poklidný víkend Vám všem a v pondělí zase na shledanou :-) a všechny obrázky, které jste s maminkou doma zvládli si schovejte.

  • Procvičování prostorových pojmů – maminka ti pomůže rozdělit papír na 9 částí – dvě čáry svisle a dvě vodorovně. Maminka ti pak bude říkat, co do jakého čtverce nakreslíš. Například: nahoru vlevo nakresli sluníčko; pod sluníčko nakresli mráček; vedle mráčku kytičku; pod kytičku strom… Můžete zkoušet několikrát; používat: pod, nad, vedle, vpravo, vlevo, mezi, uprostřed…
  • Podle obrázku si zkus udělat stádo oveček na louce, maminka ti určitě pomůže, kdo nemá vodové, nebo temterové barvy , může nakreslit pastelkami
5e7d08259445f.jpg