Aktuality

Aktuality ze školky

Další novinky v naší MŠ z dotace SMO

20.10.2019 · 22:47

Kromě hudebních nástrojů, krásných dětských knih, stavebnic a výtvarných potřeb jsme z grantu Magistrátu SMO, který jsme pro tento kalendářní rok obdrželi na jaře, pořídili nově záhonky, truhlíky, sady dětského nářadí a spoustu hlíny :-) Děti si vlastnoručně zasadily macešky a vřesy, které teď zdobí naši školku.

Část dotace jsme použili opět na sportovní potřeby – rozšířili jsme o další prvky stávající překážkovou dráhu a zakoupili horkou novinku – ortopedickou podlahu. Ta se dá díky různým povrchům jednotlivých dílů využít pro nácvik, stoje, chůze, dobré rovnováhy, dále přispívá správnému vývoji dětské nohy a podporuje smyslové vnímání.

5dacbc4c43fa7.jpg 5dacbc635178e.jpg 5dacbc57e04f6.jpg 5d0cc5d73f5e2.jpg