Aktuality

Aktuality ze školky

OSTRAVA CUP 2014

21.10.2014 · 22:41

Letos se poprvé naši předškoláci zúčastnili turnaje ve fotbale, který pořádal Městský fotbalový klub Vítkovice, a.s.

Hned ráno po dřívější svačince přijel pro děti autobus, který je dopravil na fotbalový stadion ve Vítkovicích. Po krátkém zahájení radních Magistrátu Města Ostravy mohl Fotbal cup začít. Utkaly se mezi sebou týmy z několika mateřských škol. Naši mateřskou školu reprezentovaly hned 3 týmy složené z předškoláků ze třídy Motýlek a Jablíčko. Každý zápas trval 15 minut, a aby se právě nehrající děti nenudily, byl pro ně zajištěn doprovodný program, o který se postaralo Centrum volného času Ostrava – Zábřeh a Klauni na volné noze. Děti tak mohly dovádět v nafukovacím hradu, projet se na koníkovi nebo si nechat pomalovat obličej. Program byl velmi pestrý a dětem se moc líbil.

I když počasí trochu zlobilo, děti byly velmi spokojené a plné zážitků, kterými zasypaly své rodiče, sotva se objevili ve dveřích. „Sportu zdar a fotbalu zvlášť…“

5446c48d0973c.jpg
5446c7e7c6d27.jpg