Aktuality

Aktuality ze školky

Návštěva Ami, vodícího psa

13.1.2019 · 20:23

V pondělí 7. 1. nás navštívil pan Ladislav Holba s Ami, aby dětem vyprávěl o tom, jaké je být slepý a jak moc mu pomáhá Ami zvládat každodenní život. Děti se dozvěděly, kterak se z obyčejného štěněte stane vodící pes a co všechno musí zvládnout, jak mohou slepému člověku pomoci například na rušné ulici. Nejvíce se dětem líbilo, že si psí slečnu mohly i pohladit. A nutno podotknout, že Ami prokázala neuvěřitelnou trpělivost, z klidu ji nevyvedly ani rozjařené, výskající, kolem pobíhající děti. Paní učitelky by se od ní mohly učit :-)

Pan Holba nám přinesl na ukázku spoustu krásných maňásků z chráněné dílny, se kterou spolupracuje, v případě zájmu se zastavte v Jablíčku. Koupí podpoříte dobrou věc.

5c3b8be547979.jpg 5c3b8bf127181.jpg 5c3b8bfc29fa9.jpg