Aktuality

Aktuality ze školky

Zpívání v ZŠ

7.1.2019 · 21:01

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří stromeček, cukroví a koledy. Naši předškoláci byli pozváni paní učitelkou R. Trojkovou a svými potenciálními budoucími spolužáky z 6.A do „velké“ školy, aby si společně v předvánočním čase zazpívali. K překvapení všech nás tam čekal opravdový orchestr! Žáci zpěv totiž doprovázeli nejen na klavír, ale také na flétny, triangl, bubínky, činelky. A nakonec se přidaly i naše děti – zacinkaly si na rolničky.

Byla to krásná tečka za kouzelným vánočním dnem. Na památku jsme dostali kromě rolniček také dva nádherné obrázky, které nám věnovala malířka Emička a které nám budou zážitek ze společného muzicírování ve školce ještě dlouho připomínat.

Škoda jen, že tolik našich předškoláčků vyřadily virózy a nemohli si to naplno užít s námi! Tak alespoň koukněte na krátké video: