Aktuality

Aktuality ze školky

Běh naděje

10.11.2013 · 08:34

54144b9340203.jpg Jako každý rok, se naši předškoláci i letos zúčastnili Běhu naděje v Bělském lese.

Pro všechny účastníky byl připraven doprovodný program, kde si děti mimo jiné mohly prohlédnout hasičské auto, vyzkoušet si, jak se v takovém autě sedí a co vše je v něm ukryto.

Policie také předváděla svou výstroj a výzbroj a odpovídala dětem na nejrůznější zvídavé otázky. Školáci si pak mohli vyzkoušet střelbu ze vzduchovny a naši malí předškoláci si za pomocí dospělého vyzkoušeli střelbu z luku. To se líbilo zejména klukům. Před odchodem do školky jsme si ještě stihli zasoutěžit ve sportovní disciplíně (hodu míčkem do potravinové pyramidy).

Společně jsme si užili skvělé dopoledne, v jehož závěru nesmělo chybět fotografování a předávání diplomů.