Aktuality

Aktuality ze školky

Grant pro naši MŠ

15.6.2017 · 20:52

5586added6c1e-thumb.jpg

Také v letošním roce jsme obdrželi grant od Magistrátu města Ostravy, tentokrát ve výši 40 000 Kč, a to na realizaci projektu „Je nám spolu fajn“, ve kterém jsme se zaměřili na podporu zdraví dětí a jejich psychické pohody.

Získané prostředky jsme využili především k nákupu relaxačních a rehabilitačních pomůcek (balančních pomůcek a her, overballů, masážních míčků, šátků a kroužků) a netradičních hudebních nástrojů (drumbenů, afrických djembe, rolniček, shakerů, chřestidel, meditačních zvonkoher Koshi). Nakoupili jsme také výtvarný materiál pro tvůrčí dílny, na nichž si děti mohou vyrobit další zajímavé hudební nástroje – dešťové hole nebo ozdobit zakoupené drumbeny.

Díky dotaci tak dětem můžeme nabídnout další zajímavé možnosti, jak žádoucím způsobem uvolnit přebytečnou energii, sdílet s ostatními radost z pohybu a společného muzicírování a posílit tak pocit sounáležitosti v kolektivu. Aby nám prostě bylo „spolu fajn“!

5942d01a6c75c.jpg 5942cfee6d5fa.jpg 5942d0323759c.jpg